Demo Image

Nasz blog

Blog bardzo nie klasyczny.

Znajdziesz tu wiele informacji na przeróżne tematy pisane przez specjalistów z danej dziedziny.

zapraszamy do lektury i mamy nadzieje że przypadnie ci do gustu nasz blog

Zapłonniki

artykuł poświęcony zapłonnikom w żarówkach ksenonowych

przejdź do zapłonniki

narzędzia

gdzie dostać potrzebne narzędzia

przejdź do narzędzia

Demo Image

  • Annka: "Bardzo fajny i ciekawy blog - miło się czyta tak profesjonalnie przygotowane analizy."
  • Nanopauza: "Czytałem artykuł o turbosprężarkach i znalazłem tam dokładnie takie informacje jak potrzebowałem. Wielkie dzięki."
  • Matteusz: "Efektywnie i kompleksowo podana wiedza, perełka w zalewie internetowych brednii."
  • 02/05 Nowa szata

   Trochę przebudowałem zawartość i interfejs bloga. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

  • 02/05 Kolejne newsy

   Kolejne wpisy dodane zapraszam do dyskutowania i komentowania.

  • newsy
  • blog
  • informatyka
  • it
  • grafika
  • technologia
  • Polska
  • rodzina
  • www
 • Demo Image

  Wiadomości ze świata sztuki

  Świeże informację ze świata sztuki pisane przez naszych zaprzyjaźnionych plastyków

 • Demo Image

  Najnowsze nowinki naukowe

  Zapewniamy ci stały dostęp do wiedzy technicznej dzięki czemu nie będziesz już w tyle

 • Demo Image

  To jakiej muzyki słuchać?

  Dzięki naszym artykułom dowiesz się co się dzieje w świecie muzyki

 • Demo Image

  Co się dzieje na świecie!

  Nasi publicyście zadbają aby żadne ważne wydarzenie cię nie ominęło i byś zawsze był najlepiej poinformowany

Jak przyzwyczaić pracowników do korzystania z nowych technologii w pracy?

Fakt, że nowoczesne technologie i systemy informatyczne stały się naturalnym składnikiem pracy każdego przedsiębiorstwa jest rzeczą oczywistą. Zintegrowane systemy umożliwiają bowiem nie tylko sprawniejsze zarządzanie firmą od wewnątrz, ale także od zewnątrz – w kontakcie z klientem. Warto jednak zauważyć, iże pełne wykorzystanie potencjału nawet najdoskonalszego programu czy systemu zarządzania przedsiębiorstwem nie będzie możliwe, jeżeli nasi pracownicy nie będą w pełni świadomie z niego korzystać. Warto więc poświęcić trochę czasu na pracownicze szkolenia i kursy, które podniosą kwalifikacje naszych pracowników, co w konsekwencji podniesie zyski  firmy. 

Wybierając szkoleniowców warto zdecydować się na firmę w pełni zorientowaną w branży nowoczesnych technologii dostosowanych dla naszej profesji. Firma Integris z Poznania istnieje na rynku wdrażania informatycznych nowinek już od 17 lat, w trakcie których przeprowadzono udane operacje zastosowania nowoczesnych technologii w wielu większych i mniejszych przedsiębiorstwach na terenie naszego województwa. Wychodząc naprzeciw coraz większemu zapotrzebowaniu na szkolenia pracownicze z obsługi najnowszych programów i systemów CRM  Microsoft Enterprise Social, Microsoft Dynamics AX w wersjach 2012, 2009, AX 4.0 oraz AX 3.0, firma Integris oferuje bogatą ofertę szkoleniową skierowaną dla użytkowników najnowszych rozwiązań informatycznych. Możliwe jest zorganizowanie szkoleń z konkretnego zakresu funkcjonowania systemu – na przykład tego, który sprawia pracownikom największy problem lub też takich, które pozwalają doszkolić pracowników w każdym aspekcie danego oprogramowania. Takie szkolenie w widoczny sposób podniesie zyski naszego przedsiębiorstwa ponieważ dzięki poprawnie wdrożonym zasadom systemu klasy CRM usprawnimy proces obsługi klienta, zarządzimy wszystkimi danymi w szybki i sprawny sposób, a także otrzymamy potężną bazę danych, którą z łatwością będziemy mogli zarządzać bez względu na miejsce czy nośnik danych (smartfon, tablet, laptop).

Bez wątpienia odbycie takiego kursu przyniesie wymierne korzyści zarówno dla pracowników jak i  pracodawców, ponieważ sprawnie korzystający z systemu pracownicy podniosą zdecydowanie jego wydajność. Biorąc udział w szkoleniu wszyscy pracownicy firmy znacznie podnoszą swoje kompetencje, poszerzają wiedzę na temat funkcjonowania modułów systemu, uzyskają informacje o nowych wersjach systemu oraz nowych oferowanych przez te systemy możliwościach. Szkolenie skutkuje także poszerzeniem wiedzy na temat przebiegu procesów biznesowych w firmie, oraz ukazuje w pełni możliwości oferowane przez najnowsze systemy CRM. 

Oferowane przez firmę szkolenia przeprowadzane są przez profesjonalistów, co jest gwarancją najwyższego poziomu oferowanych usług i gwarantuje zdobycie rzetelnej wiedzy niezbędnej do prawidłowego funkcjonowania firmy w zgodzie z najnowszymi standardami informatycznymi. Dodatkowo szkolenia, na życzenie klienta, mogą być przeprowadzane w siedzibie firmy, co z pewnością pozwoli zaoszczędzić pracownikom wiele cennego czasu.

 

 

 

 

Icon Muzyka
Icon Świat
Icon Sztuka
Icon Nauka