Demo Image

Nasz blog

Blog bardzo nie klasyczny.

Znajdziesz tu wiele informacji na przeróżne tematy pisane przez specjalistów z danej dziedziny.

zapraszamy do lektury i mamy nadzieje że przypadnie ci do gustu nasz blog

Zapłonniki

artykuł poświęcony zapłonnikom w żarówkach ksenonowych

przejdź do zapłonniki

narzędzia

gdzie dostać potrzebne narzędzia

przejdź do narzędzia

Demo Image

  • Annka: "Bardzo fajny i ciekawy blog - miło się czyta tak profesjonalnie przygotowane analizy."
  • Nanopauza: "Czytałem artykuł o turbosprężarkach i znalazłem tam dokładnie takie informacje jak potrzebowałem. Wielkie dzięki."
  • Matteusz: "Efektywnie i kompleksowo podana wiedza, perełka w zalewie internetowych brednii."
  • 02/05 Nowa szata

   Trochę przebudowałem zawartość i interfejs bloga. Mam nadzieję, że Wam się spodoba.

  • 02/05 Kolejne newsy

   Kolejne wpisy dodane zapraszam do dyskutowania i komentowania.

  • newsy
  • blog
  • informatyka
  • it
  • grafika
  • technologia
  • Polska
  • rodzina
  • www
 • Demo Image

  Wiadomości ze świata sztuki

  Świeże informację ze świata sztuki pisane przez naszych zaprzyjaźnionych plastyków

 • Demo Image

  Najnowsze nowinki naukowe

  Zapewniamy ci stały dostęp do wiedzy technicznej dzięki czemu nie będziesz już w tyle

 • Demo Image

  To jakiej muzyki słuchać?

  Dzięki naszym artykułom dowiesz się co się dzieje w świecie muzyki

 • Demo Image

  Co się dzieje na świecie!

  Nasi publicyście zadbają aby żadne ważne wydarzenie cię nie ominęło i byś zawsze był najlepiej poinformowany

Szybka randka Poznań - modny sposób na miłość

Słowo „randka” pochodzi – jak nietrudno się domyślić – z języka francuskiego i oznacza ustalone wcześniej spotkanie. Kontekst wspomnianego spotkania jest oczywiście, ogólnie rzecz ujmując, miłosny. Innymi słowy, podczas randki chcemy nawiązać z drugą osobą relację, która doprowadza z kolei do umocnienia czy też w początkowej fazie stworzenia pewnego rodzaju związku. Ludzie od wieków łączą się w pary. Warto mieć świadomość tego, że nie wynika to wyłącznie z potrzeb czysto praktycznych (prokreacja). W dużej mierze znaczenie ma również aspekt psychiczny i społeczny, a więc także sfera duchowa człowieka. Bliskość i obecność drugiego człowieka zapewnia nam pewnego rodzaju komfort oraz bezpieczeństwo. Warto pamiętać, że człowiek potrafi budować naprawdę trwałe i solidne więzi, które często pozostają nierozerwalne przez całe życie. To właśnie randka jest pewnego rodzaju pośrednikiem pomiędzy dwoma osobami. Dzięki miłosnym spotkaniom możemy nie tylko nawiązać, ale również rozwinąć i utrwalić znajomość. Warto zatem wiedzieć, jakie rodzaje randek wyróżniamy współcześnie w naszym społeczeństwie.

 Szybka randka Poznań, Warszawa, Berlin, Praga…

Wydarzenie nazwane szybka randka Poznań organizują także inne Polskie i Europejskie miasta. Warto zresztą dodać, że wydarzenia cieszą się ogromną popularnością także w innych krajach europejskich. Na czym polega speed date i czy warto wziąć w niej udział? Okazuje się, że jak najbardziej warto! Tak przynajmniej twierdzą osoby, które choć raz wybrały się na wspomnianą imprezę. Jeśli chodzi o tego typu wydarzenia, organizowane są one stosunkowo regularnie. Zapisać możemy się przez internet lub tradycyjnie u organizatora (na przykład w klubie, restauracji, etc.).

Randki wirtualne – spotkania w dwudziestym pierwszym wieku

W dobie dwudziestego pierwszego wieku nie dziwią nawet randki wirtualne, na które wybieramy się… do cyberprzestrzeni. Tego typu wydarzenia wybierają przede wszystkim osoby nieśmiałe, jednak w opinii wielu osób warto się przełamać i wybrać poprzednią opcję tak zwanych szybkich randek. Spotkanie twarzą w twarz z pewnością okaże się bardziej owocne. Jeśli chodzi o imprezy dla singli Poznań oraz inne duże miasta to miejsca, w których znajdziemy szereg innych rozwiązań. Wydaje się zatem, że w kontekście wielu interesujących możliwości randki internetowe nie wydaje się przesadnie atrakcyjne.

Randki tradycyjne – czy ciągle są w modzie?

Od lat popularnością cieszą się standardowe randki. Kolacja w eleganckiej restauracji, szalona i niezapowiedziana wycieczka za miasto czy wyjście do kina na ulubiony film… Każdy sposób jest dobry, a spotkanie twarzą w twarz na neutralnym gruncie bywa bardzo owocne. Trzeba przede wszystkim pamiętać o tym, że tradycyjne randki są dobrym rozwiązaniem nie tylko w początkowej fazie związku. Na romantyczne wypady mogą wybrać się także te osoby, które są ze sobą od kilku miesięcy czy kilkunastu lat. Ważne jest bowiem to, by uczucie pielęgnować w każdej sekundzie trwania związku.  

 

Icon Muzyka
Icon Świat
Icon Sztuka
Icon Nauka